Топтық жұмыста өзін өзі бағалаудың тиімділігі
Автор: nursulu_usenova • Декабрь 3, 2019 • Творческая работа • 327 Слов (2 Страниц) • 931 Просмотры
№3 Коучинг жоспары.
Тақырыбы: «Топтық жұмыста өзін өзі бағалаудың тиімділігі».
Мақсаты: Топтық жұмыс барысында өзін өзі бағалаудың теориялық негіздерін түсіндіру, сабақ үрдісіне енгізудің тиімді жолдарын қарастыру. Мұғалімнің оқушының өзін өзі бағалауына мүмкіндік беру керектігін түсіну. Мұғалімге бағалау критерийлерін ата анамен және оқушымен бірлесе жасаудың тиімділігін түсіндіру.
Әдіс-тәсілдері: постермен жұмыс істеу, тренингтер, рольдік ойын
Дерек көздер, ресурстар: МАН, үлестірме, бағдарлама, А3, A4 парақтары, АКТ, постерлер, бейнероликтер, бағалау критерийлері, маркерлер, стикерлер
№ | Уақыты | Кезеңдері | Коучтың іс-әрекеті | Мұғалімнің іс-әрекеті | Күтілетін нәтиже |
1. | 5 мин. | Кіріспе | Ән жолдарын айту арқылы топқа бөледі. | Мұғалімнің нұсқауын орындайды, топқа бөлінеді | топқа әділ бөлу. |
2. 3. 4. | 10 мин. 10 мин. 20 мин. | Таныстырылым
Негізі бөлім Презентация «Өзара және өзін өзі бағалау» Әр топқа тапсырма | «Біз бір командамыз» бейнеролигін көрсетеді. Сұрақ- жауап арқылы бейнероликтен алған әсерлерін талқылайды: Қандай әсер алдыңыз? Критерийлерді көрсету арқылы бағалаудың әр түрлі болуының себебін түсіндіреді Өзараі бағалау және өзін өзі бағалау туралы мәлімет береді «Мектеп» « Оқушы» «Тәрбие» сөздерінің мағынасын ашуды ұсынады. | Өз пікірлерін айтады, пікір алмасады. Критерийлер арқылы бағалайды, бағалаудың айырмашылықтарын түсінеді Мұғалімнің айтқанын тыңдайды «Мектеп» «оқушы» «тәрбие» сөздерінің мағынасын ашады, әрбір топ мүшелері өз ойларын ортаға салады.
| Бейнефильмді көру арқылы өз ойларын қорытады. Өтілетін тақырыпқа байланысты ағымдағы бағалаудың тапсырмаларын оқушы деңгейіне лайықтап құрастыра алады. Формативті және суммативті бағалау туралы білім қалыптасады Постер қорғайды Бағалаудың тиімді, тиімсіз жақтарын ажырата біледі. |
5. 6 7. 8. | 10 мин. 20 мин. 5 мин. 10 мин. | Сергіту сәті. Оқушының сипаттамасы. Миға шабуыл. Қорытынды. Рефлексия. | «Саусақ арқылы шығармашылығын анықтау» А, В, С топтағы оқушылардың іс әрекетін бағалауға тапсырма береді. «Көшбасшылық.» бейнеролигін көрсету. Кері байланыс «Бес саусақ» әдісі. (Алан Лэйкен) |
Мұғалімнің нұсқауын орындайды. Әр топтың оқушысын бағалайды Ой түйіндейді, топтық жұмысты бағалайды. Рефлексия жазады. | Әділ бағалауды түсінеді Нақтылыққа, сипаттай алуға, тыңдай білуге тәрбиелейді Оқушыларға сипаттама беріп бағалайды. Ой қорытады. Коучингтің кемшіліктері мен жетістіктерін талдайды, бағалайды. . |
...