Контрольная работа по "Математике"
Автор: Nussipova • Март 18, 2019 • Контрольная работа • 1,485 Слов (6 Страниц) • 549 Просмотры
Пән: Математика | Мектеп: №172 мектеп -гимназия | |
Күні: 27.02.2019ж | Мұғалімнің есімі: Нүсіп Айнұр Шамшиденқызы | |
Сынып: 4 в | Қатысқандар саны: 28 | Қатыспағандар саны:0 |
Сабақтың тақырыбы: | Есеп шығару | |
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: | Есептер шығару барысын да есептердің шартынн, сұрағын,шешулерін, жауаптарын салыстырады. Мәтінді есеп және оның құрамын ажыратады. | |
Сабақтың мақсаттары : | Барлық оқушылар орындай алады: Есеп мазмұнымен және оның құрамымен танысып, оларға арфметикалық амалдарды қолдана алады. | |
Оқушылардың көбі орындай алады: Есептердің шартын дұрыс құру арқылы, нақты мазмұнын тауып амалдар пайдалана алады. | ||
Оқушылардың кейбірі орындай алады: Есеп ұғымын бекіту мақсатында мысал ретінде берілген есептерді ретінде түсіндіре отырып дәлелдейді. | ||
Бағалау критерийлері: | 1. Арфметикалық амалдарды есепке пайданала алады. | |
2. Берілген есептердің құрама бөліктеріне қойылатын талаптарыды пайдалана алады. | ||
3. Берілген тапсырмалады уақытынан бұрын аяқтай алады. | ||
Тілдік мақсаттар: | Арнайы тілдік пәндік лексика мен терминология: Шарты, сұрағы,шешуі , жауабы Диалог құруға арналған пайдалы тіркестер мен сұрақтар:
| |
Ойлау дағдысының деңгейлері: | Білу,түсіну, жинақтау,қолдану | |
Сабақта қамтылатын құндылықтар: | Саналы тәрбиелі азаматтар мен азаматшалар тәрбиелеу, пәнге деген құрмет | |
Пәнаралық байланыс: | дүниетану | |
АКТ қолдану дағдылары: | Таныстырылым, бейнежазба | |
Алдыңғы білім: | «Аквариумдағы балық » әдісі 2176:32= 68 68*32=2176 7872:123=64 64*123=7872 14112:28= 504 504*28=14112 71400:204= 350 350*204=71400 | |
Сабақ басы Психологиялық ахуал. 1 мин Топқа бөлу. Топ ережесі. Сабақ ортасы.
«Кім жүйрік?» әдісі 4 мин «Ойлан тап» әдісі Сергіту сәтті «Кім тапқыр?» әдісі «Кім алғыр?» әдісі | [pic 1] [pic 2] 1- топ. Есептің мазмұны 2-топ. Есептің берілгені. 3-топ. Есептің шешуі. 4-топ. Есептің жауабы. [pic 3] 1- тапсырма. Есептерді шығару 1-топ. [pic 4] Дискриптор: Бер: в-14дм[pic 5][pic 6] а-? - 4дм артық [pic 7] Ш: 14+4=18 дм Ж: ұзындығы 18 дм 2-топ [pic 8] Дискриптор: Бер: в-14дм [pic 9][pic 10] а-? -4 есе дм артық [pic 11] Ш: 14*4=56 дм Ж: ұзындығы 56 дм 3-топ [pic 12] Дискриптор: Бер: Vтрактор- 8 км/сағ [pic 13][pic 14] 2 есе кем Vвелоспортшы - ?[pic 15] Ш: 8: 2=4 км/сағ Ж: Велосипедшінің жылдамдығы – 4 км/сағ 4-топ [pic 16] Дискриптор: Бер: Vтрактор- 8 км/сағ [pic 17][pic 18] 8 км/сағ Vвелоспортшы - ?[pic 19] Ш: 8-8= 0км/сағ Ж: Велосипедшінің жылдамдығы – 0 км/сағ 2- тапсырма. Есептерді шығару 1- топ [pic 20]Дискриптор: Бер: а- 24 см [pic 21][pic 22] 4 см кем в-?[pic 23] Ш: 24-4=20 см Ж: ені – 20 см 2-топ [pic 24] Дискриптор: Бер: а- 24 см [pic 25][pic 26] 4 см есе кем в-?[pic 27] Ш: 24:4=6 см Ж: ені – 6 см
3-топ [pic 28] Дискриптор: Бер: V шаңғышы- 12 км/сағ [pic 29][pic 30] 6км/сағ есе артық V жаяу жүргінші - ?[pic 31] Ш: 12 *6=72 км/сағ Ж: Шаңғышының жылдамдығы – 72 км/сағ 4-топ [pic 32] Дискриптор: Бер: V шаңғышы- 12 км/сағ [pic 33][pic 34] 6км/сағ артық V жаяу жүргінші - ?[pic 35] Ш: 12 + 6=18 км/сағ Ж: Шағышының жылдамдығы – 18 км/сағ |
Слайд 1 Слайд 2 Слайд 3 Слайд 4 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 5 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 6 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 7 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 8 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 9 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 10 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 11 Үлестірмелі қағаздар А3 |
«Көңілді күн» видео жазба | ||
Видео жазба | ||
3- тапсырма
[pic 36] Дискриптор: Бер: V бірінші пойыз - 58 км/сағ [pic 37][pic 38]
V екінші пойыз - ? 4км/сағ артық[pic 39] t- 4 сағ S- 158 км Т/К- Sстанция -? Ш: 158 км +4 км/сағ =332 км/сағ 332 км/сағ *4сағ =928 км/сағ S= 928+158=1086 км Ж:Станцияның арқашықтығы– 1086 км/сағ 4-тапсырма. [pic 40] | Слайд 12 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 13 Үлестірмелі қағаздар А3 Слайд 11 Үлестірмелі қағаздар А3 |
...