Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Виховання в молодших школярів інтересу до вивчення природознавства

Автор:   •  Апрель 19, 2018  •  Курсовая работа  •  1,379 Слов (6 Страниц)  •  567 Просмотры

Страница 1 из 6

Міністерство освіти і науки України

Дубенський коледж

Рівненського державного гуманітарного університету

Комісія викладачів природничих дисциплін та практикуму в навчальних майстернях

Курсова робота на тему:

Виховання в молодших школярів інтересу до вивчення природознавства

Студентки IV курсу, А групи

Спеціальністі 5.01010201

«Початкова освіта»

Керівник

Оцінка:___________

Члени комісії: ___________  _______________

                           ___________  _______________

                           ___________  _______________

«28 квітня» - 2014 р


ЗМІСТ

ВСТУП

Розділ І ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ІНФОРМАЦІЙНИХ МЕТОДІВ (МЕТОД ПРОЕКТІВ)

1.1.Сучасний підхід до поняття методу. Нестандартні методи і прийоми навчання………………………………………………………………………5

1.2.Проекті технології, історія їх виникнення……………………………12

1.3.Мета і завдання інформаційних методів навчання та зміст методу проектів………………………………………………………………………..14

Розділ ІІ  ВИКОРИСТАННЯ ПРОЕКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА УРОКАХ ПРИРОДОЗНАВСТВА

2.1.Роль інформаційних методів навчання (методу проектів) у вивченні природознавства в загальноосвітній школі………………………………20

2.2.Використання методу проектів на уроках природознавства……….30

2.3.Методика використання проектної діяльності учнів при вивчені окремих тем з природознавства………………………………………………………..31

Висновки

Використана література


Додаток А

Тема: Узагальнюючий урок «Світ живої природи»

Мета:узагальнити знання учнів про світ живої природи, її різноманітність; розвивати уміння спостерігати за змінами в природі; виховувати любов до природи і бережливе ставлення до природи.

Обладнання: ноутбук, ілюстрації, малюнки, картинки, відеофільм, проекти.

Хід уроку

І. Організація класу

1.Привітання

Встаньте, діти, всі рівненько,

Посміхніться всі гарненько

Посміхніться ви до мене,

Посміхніться і до себе

 Привітайтесь: «Добрий день»

ІІ. Хвилинка спостережень

  • Скажіть будь ласка, який сьогодні день тижня?
  • А яке число?
  • А скільки є зимових місяців?
  • Хто бажає сьогодні стати синоптиком? Виходь до дошки.

Розкажи про погоду надворі(за вікном).

  • Який сьогодні день: ясний, хмарний, похмурий?
  • Сьогодні тепло чи холодно?
  • Чи був вітер як ти ішов до школи?
  • А чи є зараз вітер? А як ви дізнались, що є вітер? (за деревами)
  • А чи були опади?
  • Чи змінилась погода порівняно з вчорашнім днем?

Молодці! Я бачу, що ви всі дуже спостережливі і розумні.

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Давайте зараз пригадаємо хто належить до живої природи.

1. Гра «Жива і нежива природа»

  • Я буду називати предмети, якщо вони належать до живої природи – плескайте у долоньки, якщо до неживої – не плескайте. Приготувались?!

Сонечко(-); рослини(+); вода(-); птахи(+); котик(+); грунт(-); собачка(+); повітря(-);  комахи(+).

- Які ви всі молодці, ви дуже уважні і спостережливі.

- А хто пригадає на які групи поділяються рослини.(дерева, кущі, трав’янисті рослини) А у вас вдома є кімнатні рослини? А ви доглядаєте їх, підливаєте?

IV. Узагальнення знань про рослини

Послухайте уважно.

1)За хатиною в садочку                      

У зеленому віночку,                            

У червоному намисті

Дівчинонька чепуриться

І збігаються всі діти

Щоб на неї поглядіти

За намисто кожен смик

Тай укине на язик(калина-кущ)

2)Запалали в чистім полі,

Квіти гарні і червоні

То палає влітку так,

Польовий червоний(мак-тр.рослина)

...

Скачать:   txt (16.9 Kb)   pdf (169.4 Kb)   docx (21.9 Kb)  
Продолжить читать еще 5 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club