Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Формування мовленнєвої компетентності в говорінні

Автор:   •  Январь 21, 2018  •  Практическая работа  •  814 Слов (4 Страниц)  •  687 Просмотры

Страница 1 из 4

План – конспект практичного заняття

У групі Пгр26-16, факультету Перекладачів

Магістрантки - практикантки групи Пгр66-16, факультету Перекладачів

Хмарук Марії Євгенівни

Тема практичного заняття (ПЗ): Формування мовленнєвої компетентності в говорінні

Тип ПЗ: заняття з домінантою «практика у спілкуванні»

Вид ПЗ: заняття з розвитку вмінь монологічного висловлювання та аудіювання

Цілі заняття:

Практичні: розвиток у студентів мовленнєвих компетентностей, насамперед мовленнєвих умінь в аудіюванні (ознайомлювальному, вибірковому, з повним розумінням тексту)

Лінгвосоціокультурна: здатність використовувати та розуміти мовні та мовленнєві засоби іншомовного спілкування з національно-культурною семантикою; здатність студента вступати в комунікативні стосунки з представниками інших країн у певних ситуаціях та/або виступати в них міжкультурним посередником, орієнтуватися в цих ситуаціях та керувати ними

Розвивальна: розвиток мовленнєвих здібностей (фонетичного слуху), готовності вступати в іншомовне спілкування у ролі як комуні канта, так і міжкультурного посередника та медіатора культур.

Виховна: виховання позитивного ставлення до країни, мова якої вивчається, комунікативності та терплячості.

Професійна: розвиток уміння виконувати вправи та користуватись різними допоміжними засобами

Оснащення заняття: магнітофон та записи іноземною мовою

Хід заняття

Етап, мета, прийоми

Зміст роботи

Початок заняття: (5 хв)

А. Організація групи, повідомлення та обговорення практичних цілей

Мета: налаштувати студентів на роботу та ознайомити з темою заняття

Прийоми: вітання та бесіда зі студентами

Б. Фонетична зарядка (10 хв)

Мета: Налаштування мовленнєвого апарату

Прийоми: Слухання вірша та самостійне відтворення його компонентів

Δάσκαλος: Καλημέρα φοιτητές! Πώς είστε; Τι κάνετε σήμερα;

Πρώτα απ'όλα θα ακούσουμε και να μεταφράζουμε τους στίχους.

Головна частина заняття: (60 хв)

1. Дотекстовий етап

-Зняття мовних або смислових труднощів

-Прогнозування змісту аудіотексту за його назвою

2. Текстовий етап

-Формулювання комунікативної настанови на аудіювання тексту

-Власне аудіювання тексту

3. Післятекстовий етап

-Контроль розуміння

-Обговорення змісту

Завершення заняття, пояснення домашнього завдання (5 хв)

Δάσκαλος: Σήμερα θα ακούσουμε ένα κείμενο. Πότε είναι τα γενέθλια σας; Τι δώρο θέλετε φέτος ;

(Студенти разом з викладачем обговорюють тему тексту)

Μια

...

Скачать:   txt (10.7 Kb)   pdf (56.5 Kb)   docx (16.1 Kb)  
Продолжить читать еще 3 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club