Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі

Автор:   •  Март 14, 2018  •  Контрольная работа  •  1,725 Слов (7 Страниц)  •  928 Просмотры

Страница 1 из 7

Інтегроване заняття

для дітей різновікової групи

(з розділів програми «Мовлення дитини»,

«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»,

 «Дитина в соціумі»)

[pic 1]

Вихователь

ДНЗ №3 «Веселка»

Чорна А.І.

2018 р.

 

Програмовий зміст: закріпити кількісну та порядкову лічбу в прямому напрямку в межах 5, площинні геометричні фігури (круг, квадрат, трикутник, прямокутник), кольори (червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій). Узагальнити та систематизувати знання дітей про диких і свійських тварин й птахів, називаючи схожі та відмінні ознаки. Продовжувати вчити дітей розв’язувати проблемні завдання (використання цеглинок LEGO), робити елементарні висновки. Орієнтувати дітей на самостійне виконання завдань (відтворювати зразок вихователя). Викликати інтерес у дітей до пізнавальної діяльності шляхом впровадження різних методів і прийомів навчання та виховання, продовжувати знайомити дітей із методом «мозкового штурму». Розвивати зв’язне мовлення, логічне мислення, пам'ять, увагу, моторику, уміння міркувати. Забезпечувати пізнавальний та комунікативний розвиток. Виховувати увагу, ініціативність, організованість, дисциплінованість, дружні взаємини.

Обладнання: іграшки: Сова, Буратіно, Жабеня, Черепаха; паперова квітка з пелюстками-завданнями;  декорація  лісової галявини; магнітофон, мольберт, олівці на кожну дитину, картки «Лабіринт», площинні геометричні фігури, математичні набори, загадка про сову, цеглинки LEGO.

Хід заняття.

Вихователь: Діти, я дуже рада всіх вас бачити!

Нагадайте мені - які слова ми говоримо щоразу, коли зустрічаємося з друзями, рідними, просто знайомими? Так, це слова привітання! Малята, ви помітили, що сьогодні до нас завітали гості. Давайте привітаємось з нашими гостями та один з одним, а допоможуть нам цеглинки LEGO, роз’єднайте цеглинки своїх башточок.[pic 2]

Усміхнемось всім навколо -      (всі усміхаються)

Небу, хмарам,                             Блакитна   Синя

Сонцю, травам,                            Жовта         Зелена 

Квітам, людям,                            Червона      Оранжева

І тоді обов’язково 

День для всіх привітним буде! 

Вихователь: Мені здається, що у всіх  хороший настрій.  Ми можемо працювати.    

Діти, сьогодні до нас завітає ще одна гостя, ви дізнаєтесь, хто це, коли  відгадайте загадку:                     [pic 3]

                               Уночі гуляє,

                               А вдень спочиває,

                               Має круглі очі,

                               Бачить серед ночі.    (Сова)     

Так, діти, це - Сова! Ви впізнали її? Вона до нас вже прилітала!  Наша гостя - незвичайна Сова, а яка? (дуже мудра, вона багато всього знає).

Мудра Сова: Добрий день, малята! Я знаю, що ви допитливі, розумні та кмітливі. І сьогодні я несла вам в подарунок – «Квітку знань». Але на жаль, всі пелюстки цієї  квітки розлетілися. А щоб зібрати  «Квітку знань» треба хотіти багато знати, все пам’ятати, бути  активними та уважними!

Вихователь: Не хвилюйся, Мудра Сова! Наші діти справді розумні та кмітливі. І вони залюбки допоможуть зібрати пелюстки квітки, тому, що вони знають,

    Щоб усе запам’ятати,

слід частіше повторяти,

треба все запам’ятать:

раз-два-три-чотири-пять.

 

Якщо все запам’ятати,

будете веселіше грати.

Якщо все запам’ятати

вмить навчишся рахувати!

 

Якщо все запам’ятати,

то навчишся і читати.

Треба все запам’ятати,

щоб усе на світі знати.

(кольори пелюсток співпадають з кольорами цеглинок LEGO).

Вихователь: Цікаво, діти, хто ж знайшов пелюстки?

...

Скачать:   txt (20.4 Kb)   pdf (963.5 Kb)   docx (949.5 Kb)  
Продолжить читать еще 6 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club