Металдардың тұз ерітінділерімен әрекеттесуі. Металдардың жемірілуі және оның алдын алу
Автор: dana-baetova • Январь 24, 2019 • Лекция • 682 Слов (3 Страниц) • 1,774 Просмотры
Пәні: Subject: | Химия Chemistry | Сыныбы: Grade | 8 «А» | ||||||||||||||||||||
Сабақ тақыбыры: The lesson’s theme : | Металдардың тұз ерітінділерімен әрекеттесуі. Металдардың жемірілуі және оның алдын алу Interaction of metals with salt solutions. Corrosion of metals and its prevention. | ||||||||||||||||||||||
Мерзімі: Date: | 24.10.2018 | Сабақтың ұзақтығы: Duration of the lesson: | 40 минут 40 minute | ||||||||||||||||||||
Сабақты өткізу орны: Place of the lesson: | 65 | Оқушы саны: Number of students: | 21 | Қатысқаны: Attended: | |||||||||||||||||||
Қатыспағаны: Absent: | |||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты: Lesson objectives: |
| ||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттары: Language objectives: |
| ||||||||||||||||||||||
Пән бойынша күтілетін нәтижелер: Expected results: |
| ||||||||||||||||||||||
Қажетті құрал-жабдықтар: Necessary equipment and devices: | интерактивті тақта Презентация, металдар, тұздар, сынауықтар, интербелсенді тақта, оқулықтар, металдардың белсенділік қатары, периодтық кесте, т.б Қажетті сілтемелер: интернет ресурстар, interactiveboard | ||||||||||||||||||||||
Қосымша ресурстар: Additional resources: | Тақырыптық презентация/Presentationto the topic. Металдар мен коррозияға ұшыраған металдардың суреттері, таратпалы материалдар. Photoes of metals, devices, handouts, worksheets. | ||||||||||||||||||||||
Сабақ жүрісі/Move of the lesson | |||||||||||||||||||||||
Сабақ кезеңі Stage of the lesson | Тапсырмалар мен жаттығулар Tasks and exercises | Ескерту Note | |||||||||||||||||||||
Ұйымдастыру кезеңі Organizational stage | 1.Оқушылармен сәлемдесу. Greeting students | ||||||||||||||||||||||
Үй тапсырмасын тексеру Сheck the previous knowledge | Ой қозғау «Қышқылдар мен металдар» ойыны. Өткен сабақты қайталау үшін және оқушылардың ықыласын аудару үшін осы тапсырма орындалады. Ол үшін металдар мен қшқыладыр арасындағы реакциялардың қиындылары беріледі. Оқушылар оларды жұпта дүрыс анықтайды. Сосын әркеттесу қарқындылығына қарай дұрыс орналастырады. Мысалы: 1.
2. what type of chemical reaction? 3. metal react with acid to form salt end hydrogen gas | Реакция қиындылары | |||||||||||||||||||||
Жаңа білімді меңгеру The study new material | (Слайд 2) «Суреттер сөйлейдір» ойыны. Өткен сабақты бүгінгі сабақпен байланыстыру үшін және оқушылардың ықыласын аудару үшін металдар мен тұздардың суреттері немесе үлгілері көрсетіледі. Ол үшін. Оқушылар оларды жұпта дұрыс анықтап, тақырып аттарын ашады. Мысалы: Сабақ тақырыбы және мақсаты таныстырылады.
Демонстрация «Тұз ерітінділерінен металды ығыстырып шығару». Демонстрация барысында оқушылар реакциялардың жүруін бақылайды. ...
Доступно только на Essays.club
|