Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Кеңістіктегі екі түзудің, түзу мен жазықтықтың, екі жазықтықтың өзара орналасуы

Автор:   •  Ноябрь 16, 2021  •  Реферат  •  1,496 Слов (6 Страниц)  •  732 Просмотры

Страница 1 из 6

                                                                                     

                                                                                     

Пән мұғалімі: Т.Эшметов

Пәні:  Геометрия

Сыныбы: 9-Б

Сабақ мерзімі:  14.04.2014                                                                                                                 Сабақтың тақырыбы:  Кеңістіктегі екі түзудің, түзу мен жазықтықтың, екі жазықтықтың өзара орналасуы.

Сабақтың мақсаты:  Кеңістіктегі түзулер және жазықтықтардың өзара орналасуын және олардың параллелдік шарттарын білу, түсіну, қолдану, талдау, жинақтау, бағалау.

Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:  «Елші» әдісі, сұрақтар қою, диалогтық оқыту, сәйкестендіру тесті.

Оқып үйренудің нәтижесі: Топта жұмыс істеуді,түзулер және жазықтықтардың өзара орналасуын, олардың параллелдік шарттарын біледі, түсінеді, қолданады, талдайды, жинақтайды, бағалайды.

Уақы-

ты.

       

         Мұғалімнің іс-әрекеті.

   

       Оқушының іс-әрекеті.

Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер.

Ресурстар.

     3

Сәлемдесу, топқа бөлу,бағалау кестесін түсіндіру,сабақтың тақырыбын айту.

Сәлемдеседі, топқа бөлінеді, бағалау кестесін түсінеді, тақырыпты жазады.

Интерактив тақта.

     2

Үй жұмысын тексеру.

Шығарылған есепті интерактив тақта арқылы тексереді.

Интерактив

тақта.

    15

Жаңа тақырыпты түсіндіру мақсатында әр топқа тақырыпты бөліп беру.

Жаңа тақырыпты оқып үйренеді, топпен жұмыс істейді.

«Елші» әдісі.

Оқулық, қол-дан жасалған жазықтықтар,

түзулер.

     6

Сұрақтар қояды.

Берілген сұрақтарға жауап береді.

Сұрақ қою.

Интерактив тақта.

     8

Оқушылардың алған білімдерін пысықтау мақсатында есептер береді.

1-топ 652 есеп

2-топ 653 есеп

3-топ 654 есеп

4-топ 655 есепті шығарады, тақтаға жазады.

Оқулық, дәп-тер, тақта, интерактив тақта.

    7

Сәйкестендіру тестін береді

Тесттің жауаптарын табады, тексереді,өзін-өзі бағалайды.

Сәйкестендіру тесті

Интерактив тақта

     2

Оқушылардың алған білімдерін жиынтық бағалау.

Топ басшысы өз тобындағы оқушыларды бағалайды.

ОҮБжәнеОБ.

Бағалау картасы.

    1

Үйге тапсырма:№656есеп және келесі тақырыпты оқып келу.

Үйге тапсырманы күнделікке жазады

Интерактив тақта

   

    1

Бүгінгі сабаққа рефлексия.

Рефлексия жазып, «тірі тақта» ға іліп кетеді.

Кері байланыс.

Алма ағашы салынған плакат,

Стикерлер.

                                                                                           

                                                                                         

Пән мұғалімі: Т.Эшметов

Пәні: Геометрия

Сыныбы: 9-Б

Сабақ мерзімі: 16.04.2014ж

Сабақтың тақырыбы: Түзу мен жазықтық арасындағы бұрыш. Түзулердің, түзу мен жазықтықтың перпендикулярлығы.

Сабақтың мақсаты:  Кеңістіктегі түзулер және жазықтықтардың арасындағы бұрыштарды және олардың перпендикулярлық шарттарын білу, түсіну, қолдану, талдау, жинақтау, бағалау.

...

Скачать:   txt (15.9 Kb)   pdf (77.4 Kb)   docx (15.8 Kb)  
Продолжить читать еще 5 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club