Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Команди і виконавці. Алгоритми

Автор:   •  Май 11, 2023  •  Контрольная работа  •  1,342 Слов (6 Страниц)  •  158 Просмотры

Страница 1 из 6

Тема: Команди і виконавці. Алгоритми

Мета:

Навчальна: усвідомлене розуміння понять «команда», «виконавець команд», «система команд виконавця», «алгоритм»; формування вмінь складати алгоритми із навколишнього життя та виконувати їх.

Виховна: виховувати самостійність у роботі, культуру навчальної праці при роботі з комп’ютером.

Розвивальна: виховувати інтерес до інформатики, розвивати уміння міркувати, висловлювати свої думки в певному порядку, спостережливість, алгоритмічне мислення, формувати вміння робити висновки.

Тип уроку: комбінований;

Засоби навчання: дошка, комп’ютери, картки з командами алгоритмів та для практичної роботи.

Програмне забезпечення: комп’ютерне середовище Scratch;

Форми організації діяльності учнів: індивідуальна,групова,парна,фронтальна;

Види діяльності учнів: самостійна робота, робота з підручником;

Методи навчання: практичні, наочні,вербальні.

Хід уроку

І. Організація класу

Клас готовий працювати?

Міркувати? Вчасно руки піднімати?

А ще кожен має знати,

Щоб комп’ютери вмикати

І дорослому й дитині,

Пам’ятати щохвилини, що безпека перш за все,

Бо здоров’я - головне!

ІІ. Актуалізація опорних знань

«Брейнстормінг»

Метод пошуку рішення шляхом колективного висловлювання ідей. Відповіді не обговорюються і не критикуються, а лише обираються найбільш цікаві та відповідні.

  • За метою висловлювання які речення бувають? (Розповідні, питальні, спонукальні).
  • Які речення називають спонукальними? (Речення, які спонукають до дії, містять прохання чи наказ).
  • Як  інакше можна назвати наказ? (Команда).
  • На яких уроках, гуртках чи заняттях ви зустрічаєтесь з наказами, командами? Наведіть приклади. (Наприклад, на уроці мистецтва вчитель сказав «Візьміть олівці», а на заняттях з хору  «Заспівайте пісню»)
  • Що таке команда? (Команда – це речення, що спонукає до дії.)
  • Команди  може виконувати лише людина? (Ні, команди виконує: людина, тварина, рослина, комп’ютер, супутники, складна побутова техніка та ін.).
  • Хто такий виконавець? (Виконавець – той, хто виконує команди.)

 Практичне завдання. Графічний диктант. Кожна дитина отримує картку, яка містить надрукований алгоритм дій та поле  в клітинку для виконання наступного завдання. Бажано підбирати декілька аналогічних завдань з різними рівнями складності так, щоб більш повільні діти встигали з іншими за часом, а більш швидкі могли виконати декілька завдань за той самий час.

  • 1 к. вправо                            
  • 3к. вниз
  • 2к. вправо[pic 1]
  • 2к.вниз
  • 1к.вліво
  • 2к.вниз
  • 3к. вправо
  • 3к.вниз
  • 1к.вліво
  • 1к. вгору
  • 1к. вліво
  • 2к. вниз
  • 1к.вправо
  • 2к. вниз
  • 2к.вправо
  • 1к. вниз
  • 6к. вліво
  • 1к. вгору
  • 1к. вліво
  • 1к. вгору
  • 1к. вправо
  • 12 к. вгору

Вчитель:

- Молодці, ви впорались із завданням!

Як ,на вашу думку, можна назвати людей(а саме кожного з учнів), які виконували  це завдання? (Відповіді учнів : виконавці)

Вчитель:

- Розгадавши наступні ребуси та розглянувши слова ми детальніше дізнаємося про сьогоднішню тему нашого уроку.

[pic 2][pic 3]

                          Відповідь: «команда»                             Відповідь: «алгоритм»

[pic 4]

                                                            Відповідь: «виконавець»

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності та повідомлення теми і мети уроку

...

Скачать:   txt (16.4 Kb)   pdf (1.2 Mb)   docx (1.3 Mb)  
Продолжить читать еще 5 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club