Основи меню, послідовність запису страв у меню
Автор: Віта Ганненко • Ноябрь 9, 2019 • Лекция • 4,231 Слов (17 Страниц) • 645 Просмотры
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕПЕРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНО АДМІНІСТРАЦІЇ
ДПТНЗ <<БРОВАРСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ>>
План проведення відкритого уроку на тему:
« Основи меню, послідовність запису страв у меню »
Викладач
В.В.Ганненко
м.Бровари 2019
Ганненко Віта Віталіївна: Методична розробка відкритого уроку на тему: « Основи меню, послідовність запису страв у меню »
- Бровари : ДПТНЗ <<Броварський професійний ліцей>>, 2019- ст 17.
Розглянуто на засіданні методичної комісії
професії громадського харчування
Протокол №_____________від______2019р.
План-конспект уроку № 6
Тема: Організація діяльності торгової частини підприємства та оперативне планування роботи
Тема уроку: Основи меню, послідовність запису страв у меню.
Мета:
навчальна:сформулювати в учнів поняття про меню підприємств громадського харчування, ознайомити з функціями які виконує меню, вивчити види меню, сформулювати навички складання меню в залежності від потреб відвідувачів;
розвиваюча: розвивати в учнів уміння вивчати, засвоювати і аналізувати новий навчальний матеріал;
виховна: вихововувати в учнів любов та повагу до обраної професії, а також дбайливе ставлення до обладнання.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Час: 45хв.
Метод проведення уроку: викладання нового матеріалу з елементом бесіди
Комплексно-методичне забезпечення: підручник Сало Я. М. “Організація обслуговування населення на підприємствах ресторанного сервісу.’’— Львів: Афіша, 2010. — 304 с. “. опорний конспект лекція, картки , схеми, меню закладів громадського харчування
Технічні засоби навчання: ноутбук, мультимедійний проектор, презентація в програмі PowerPoint
Міжпредметні зв’язки : “Технологія приготування їжі з основами товарознавства ”, “Основи правових знань”
Алгоритм проведення уроку
1.Організаційний момент
2.Презентація теми та плану уроку
3.Мотивація навчальної діяльності учнів
4.Актуалізаці знань
5.Викладання нового матеріалу та роз’яснення основних моментів
6. Відповідь на запитання учнів
7.Узагальнення нового матеріалу
8.Підведення підсумків уроку
9.Домашнє завдання
Хід уроку
1.Організаційний момент
Викладач приймає рапорт чергових про відсутніх учнів.
2.Презентація теми і плану уроку
Викладач запитує | Учні |
Слайд 1 Тема нашого уроку: “Основи меню, послідовність запису страв у меню’’. Спробуйте здогадатися, про що ми будемо вести мову, відповівши на декілька запитань: | Уважно слухають, радяться та відповідають на поставлене питання |
1.Що ви розумієте під поняттям “меню” | Бажана відповідь: “Меню” – це прелік страв і послуг, які підприємство громадського харчування надає споживчу |
2. Які фактори потрібно враховувати при складанні меню? | Бажана відповідь: Контингент споживачів, тип і потужність підприємства |
3. На вашу думку чим відрізняється меню ресторанну від меню кафе? | Бажана відповідь: Асортиментом страв, складністю їх приготування, ціновою політикою. |
4. План уроку ми можемо побачити на дошці: 1.Характеристика меню 2.Порядок оформлення меню. 3.Функції меню 4.Види меню. | Учні займаються з планом меню |
...