Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Звуковедення. Робота над типами звуковедення

Автор:   •  Декабрь 20, 2021  •  Контрольная работа  •  1,259 Слов (6 Страниц)  •  244 Просмотры

Страница 1 из 6

ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ       

 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЛОЗІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

КЗПМО «Лозівська школа мистецтв № 1»

ПЛАН – КОНСПЕКТ ВІДКРИТОГО УРОКУ

«Звуковедення. Робота над типами звуковедення»

Розробник: студентка-практикантка

IІІ курсу спеціалізації

«Народне пісенне мистецтво»

Гапончук Дар’я Олексіївна

Керівник практики на базі:

Клочко О.В.

Керівник практики за фахом:

Кваснюк Н.С.

м. Лозова 2020-2021 навчальний рік

План – конспект відкритого уроку студентки-практикантки Гапончук Дар’ї Олексіївни

Дата проведення: 12 травня 2021 року

Хор звідний.

Предмет: хоровий клас.

Тема уроку: Звуковедення. Робота над типами звуковедення.

Форма проведення: колективна.

Тип уроку: комбінований

Ціль уроку: розучування  такого поняття в хоровому мистецтві, як звуковедення, застосування різних типів звуковедення у вправах і творі, ознайомлення з жанром колискової пісні.

Мета: розширити і поглибити знання про звуковедення, засвоєння, формування навичок різних способів звуковедення, набуття навичок формування різних видів атаки звука і звуковедення, ознайомлення з хоровим твором, виявити і втілити творчий задум композитора, розкрити характер твору, працювати над «ланцюговим» диханням, навчити правильно артикулювати голосні під час співу.

Задачі:

  1. Освітні:
  • розширення та доповнення знань учнів про звуковедення;
  • ознайомлення з типами звуковедення;
  • застосування типів звуковедення на вправах;
  • ознайомлення з жанром колискової пісні;
  • ознайомлення з творчістю композитора В. Барвінського;
  • робота над українською народною піснею «Ой ходить сон» в обробці В. Барвінського.
  1. Розвиваючі:
  • розвивати вміння учнів примінювати різні типи звуковедення у вправах і творі;
  • розвивати вокально-хорові навички;
  • розвивати гармонічний слух;
  • розвивати спів на «ланцюговому» диханні;
  • розвивати вміння співу ансамблем на в унісон;
  • розвивати увагу, пам’ять.
  1. Виховні:
  • виховувати інтерес до української народної пісні;
  • виховувати любов до музичного мистецтва.
  • виховання культури співу;
  • виховання уваги та емоційного контакту;
  • виховувати вміння працювати в колективі.

Обладнання: фортепіано, нотний матеріал.

План уроку:

І. Організаційний момент. (5 хв.)

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності (3 хв.)

ІІІ. Основна частина: (30 хв.)

  1. Бесіда про звуковедення, різні типи звуковедення
  2. Вправи на різні типи звуковедення. Розспівування.
  3. Ознайомлення з жанром колискової пісні та творчістю композитора В. Барвінського.
  4. Робота над твором «Ой ходить сон», робота над звуковеденням, диханням, ансамблем, унісоном.
  5. Узагальнення вивченого матеріалу.

VI. Підведення підсумків уроку (6 хв.)

Хід уроку.

І. Організаційний момент.

Перевірка присутніх.

 ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

Доброго дня, діти. Сьогодні ми з вами розучимо твір, а також, дізнаємося про таке поняття в хоровому мистецтві, як звуковедення.

Як ми з вами знаємо, пісні які ми виконуємо, можуть бути різними. Чим вони відрізняються один від одного? За змістом, за темпом, а ще за чим?

...

Скачать:   txt (16.6 Kb)   pdf (580.1 Kb)   docx (444.8 Kb)  
Продолжить читать еще 5 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club