Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Завдання від Фіксиків

Автор:   •  Май 18, 2021  •  Творческая работа  •  624 Слов (3 Страниц)  •  222 Просмотры

Страница 1 из 3

Тема:Завдання від Фіксиків

Мета:Закріпити рахунок в межах 5 у прямому і зворотному порядку,називати сусідів числа,сприяти засвоєнню понять «попереду», «позаду», «між»;закріпити знання дітей в порівнянні двох груп предметів,зрівнюючи нерівні групи предметів додаванням чи відніманням;закріпити вміння орієнтуватися  в часі,називаючи час доби:ранок,день,вечір,ніч;закріпити уміння користуватися методом прикладання і співвідносити предмети за висотою: «низький», «вищий», «найвищий»;закріпити знання дітей про плоскі та об*ємні геометричні фігури.Розвивати логічне мислення,пам*ять,увагу.Виховувати дружні стосунки,зосередженість,цікавість до занять з математики.

Матеріал:

Демонстраційний:зображення Фіксиків,цифри від 1 до 5,конверти різного кольору.

Роздатковий:цифри від 1 до 5 на кожну дитину,квіти і метелики (по 5 шт.),набірні полотна,картинки із зображенням частин доби,силуети ведмедиків і зайчиків різні за величиною,плоскі і об*ємні геометричні фігури.


[pic 1]

Хід заняття

І.Діти заходять до групи і вітаються:

Доброго ранку,

Доброго дня

Бажаєм всім

Здоров*я й добра

Хай ваші очі загоряються

А ваші личка посміхаються

І день новий наш починається

Вих.:Діти у нас сьогодні на занятті присутні гості,вони прийшли до нас,щоб побачити,які ви розумні і кмітливі.Ми вітаємо наших гостей:

Діти:Добрий день!

Вих.:Діти,а подивіться,що я сьогодні знайшла у себе в сумочці(показую 2 болтики).Що це?Може вони чарівні?Я знаю,що ви любите мультики,давайте заплющимо оченята(грає музика,замість болтиків з*являються Фіксики)

ІІ.Дітки,вам відомо,що Фіксики дуже розумні,багато чого знають.Ще вони вміють вирішувати будь-які завдання.Сьогодні вони підготували для вас завдання,щоб перевірити ваші знання.

А для того,щоб нам дізнатись,які це завдання,я пропоную вам сісти на свої місця,все,що є на столиках нам буде потрібно для заняття.

Фіксики приготували нам конверти із завданнями. Але ці конверти незвичайні,вони різнокольорові. Давайте полічимо скільки всього конвертів? Якого вони кольору?(білий,жовтий,червоний,оранжевий,блакитний).Вам цікаво,що там?

1.Отже,перше завдання від Фіксиків.

Вони хочуть погратися в гру «Весняна лічба» і перевірити вас,як вправно ви вмієте лічити в межах 5.

(Одна дитина біля дошки викладає цифровий ряд,інші діти в себе на столиках).

Вих.:Дітки,а тепер давайте порахуємо:1,2,3,4,5.Молодці!І в зворотному порядку:5,4,3,2,1.

Діти,Фіксикам ще цікаво чи знаєте ви яке число стоїть попереду 2(1), а позаду (3).А яке число стоїть позаду 4(5),а попереду(3).Діти,а яка число стоїть між 2 і 4(3).Молодці!Ви справились з цим завданням!

2.А тепер другий конверт і друге завдання.Цікаво?

Дид.гра «Посади метелика на квіточку»

Діти,у вас на столиках є набірні полотна.Ми викладаємо від червоної лінії.Знизу викладаємо 5 квіточок.Зверху викладаємо 4 метелика.

-Діти,скільки квіточок?(5).А метеликів?(4).Чого більше?(квіточок).На скільки?(на одну).Чого менше?(метеликів).На скільки?(на одного).Що потрібно зробити ,щоб квіточок і метеликів стало порівну?(додати ще одного метелика,або забрати квіточку)

...

Скачать:   txt (9.2 Kb)   pdf (94.3 Kb)   docx (30 Kb)  
Продолжить читать еще 2 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club