Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Parts of our body

Автор:   •  Октябрь 30, 2018  •  Практическая работа  •  488 Слов (2 Страниц)  •  392 Просмотры

Страница 1 из 2

Тема: Parts of our body

Мета:

  1. Практична: активізувати вміння учнів щодо вживання  структури I have got… I can… I cannot… ;
  2. Навчальна: виявити рівень знань і умінь за темою уроку, формувати навички монологічного мовлення на рівні мікро висловлювання, формувати навички читання ;
  3. Розвиваюча: розвивати вміння передавати зміст почутого, розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, пам’ять, увагу;
  4. Виховна: виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, та позитивне ставлення до мови, що вивчається.

Тип уроку: урок перевірки і корекції знань, умінь і навичок.

Обладнання: підручник, малюнки,  картки, плакат, магнітофон.

Хід уроку

I Організаційна частина уроку

1. Greeting and Aim

  Дітки, давайте привітаємо наших гостей та друзів піснею!

(виконується пісня „Hello, Magic Forest” )

Hello, Magic Forest!

Hello, Magic Friends!

Hello, Frosty!

Hello, Woody!

Hello, hello, again!

Hello, Magic Forest!

Hello, Willow, too!

Hello, Erlina!

Hello, Alvin!

Hello, hello to you!!!!

Сьогодні ми подорожуємо у  Magic Forest. Його жителі Friends, на жаль, не знають  англійської мови і просять їм допомогти. У наших Friends є багато цікавих завдань, які ми сьогодні і будемо виконувати.

2. Warm up

  Але для того, щоб розпочати урок, і допомогти нашим друзям, слід потренувати наші ротики, щоб вони гарно вимовляли потрібні нам звуки.

( мовна розминка : „Why do you cry, Willie?”)

Why do you cry, Willie?

Why do you cry?

Why, Willie?

Why, Willie?

Why, Willie?

Why?

II Основна частина уроку

1.  Presenting and practice

   Але коли ми виконували мовну розминку, у наш  Magic Forest проникла snake, і проковтнула усі кольори. Ліс став безбарвним  і наші Friends засмутились...

Давайте їм допоможемо. Подивіться на snake і спробуйте здогадатись, які кольори вона проковтнула?

Ось ще одне завдання: потрібно з’єднати  стрілочкою слово англійською мовою і його переклад. Якщо ми виконаємо завдання правильно, то наші друзі дізнаються, які частини тіла є у нас і як вони перекладаються на англійську мову.

Head

Shoulders

Eyes

Legs

Tummy

Hands

Nose

Back

Dimples

Mouth

Neck

Knees

Face

Hair

Lips

Teeth

Cheeks

Ears

Foot

Toes

Ямочки

Коліна

Ступня

Зубки

Голова

Ротик

Щічки

Плечі

Пальчики на ніжках

Губки

Волосся

Руки

Личко

Носик

Очі

Ніжки

Животик

Спинка

Шия

Вушка

2. Physical Activity

Наші пальчики вже трохи втомились, давайте зробимо їм невеличкий відпочинок, і згадаємо які імена ми їм дали?  (вірш „Tommy Thumb”)

...

Скачать:   txt (6 Kb)   pdf (589.7 Kb)   docx (622.4 Kb)  
Продолжить читать еще 1 страницу »
Доступно только на Essays.club