Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Калейдоскоп вражень

Автор:   •  Июнь 4, 2018  •  Реферат  •  872 Слов (4 Страниц)  •  364 Просмотры

Страница 1 из 4

Тема: Калейдоскоп вражень

Клас: 2

Мета: Ознайомити учнів з видами візуальних образотворчих мистецтв, головними засобами виразності в них, навчити розпізнавати твори мистецтва за їх видами, розвивати вміння аналізувати твори образотворчого мистецтва.

Виховати любов до творів образотворчого мистецтва.

Оснащення.

Візуальний ряд: Фотографії репродукцій,  Альбрехт Дюрер «Носоріг», Вінсент Ван Гог «Нариск», фотографії репродукцій К.Моне «Зоряна ніч», Леонардо да Вінчі «Мона Ліза», фото всесвітньовідомої Єгипетської скульптури «Великий Сфінкс», монумент «Батьківщина мати», фотографія видів декоративно-прикладного мистецтва.

Літературний ряд: Анна Пест «Легенда про мистецтво»

Вид уроку: Бесіда про мистецтво

Тип уроку: Урок засвоєння нових знань

Хід уроку

Організаційний момент

Привітання. Перевірка готовності учнів до уроку.

Актуалізація опорних знань

Учитель. – Чи знаєте ви, які існують види образотворчого мистецтва ?

Мотивація навчальної діяльності

Учитель розповідає учням «Легенду про мистецтво»

Актор декламує свої монологи –

Це ж кращі із кращих митців!

І їм не потрібна чужа допомога,

Тому що вони – фахівці.

«Не знаю, старий, - імператор промовив, -

Тут стільки життя і краси –

Танцюють, співають – немає такого,

Щоб кращим було за усі»

«Так, гарно співають, танцюють прекрасно…

Я мову веду до чого.

Не був би митець той митцем першокласним,

Якби не навчили його»

А там , де сидів сивоусий Мислитель,

Пройшов через парк навпростець

Самотній, старий та усміхнений вчитель,

Дивився виставу мистецтв

Мудрець перевів на учителя погляд.

У того – в усмішці печаль.

Тремтить зачаровано, просячи волі,

Щасливі сльозинки в очах.

«Ось так і мої десь розвіялись в світі , -

Подумав учитель собі, -

Будують будинки вирощують квіти,

А я перший поштовх зробив »

Мудрець повідомив, що варто ще жити.

Дорослим, старим і малим

Допоки величне мистецтво існує

Допоки воно живе.

Викладення нового навчального матеріалу  

Учитель. Сьогодні ми з вами познайомимося з видами образотворчого мистецтва.

Перший вид образотворчого мистецтва –«Графіка».

Майстрів такого виду мистецтва називають художниками – графіками, дуже серйозні та творчі люди. У кожного з них своє захоплення – хтось зображує природу – хтось предмети, що його оточують, хтось зображує тваринок, а комусь до вподоби зображувати людей. (Учитель демонструє фото графічних малюнків Вінсента Ван Гога і Альбрехта Дюрера)

Учні роздивляються фото картин

Учитель. Чи подобаються вам ці твори ? Чим вони вам подобаються ?

Що вам не подобається у цих роботах? Чому?

У художників є свої помічники. Це різні матеріали, які використовують художники – олівці, кулькові ручки, вугілля, туш.

Учитель. Які художні засоби використовують художники, щоб передати головну думку?

Наступний цікавий вид образотворчого мистецтва з яким ми сьогодні познайомимося називається – «Живопис».

Майстрів цього виду мистецтва називають художниками – живописцями, вони дуже люблять малювати фарбами .

Подивіться як виглядають картини, створені майстрами живопису (Картини) Роботи живописців – багатокольорові, насиченість кольорів вражає.

Художники живописці у своїх роботах використовують багату палітру кольорів. Фарби –це помічники художників – живописців. (Учитель демонструє фотографії репродукцій К.Моне «Зоряна ніч», Леонардо да Вінчі «Мона Ліза»)

Учні роздивляються фото картин

Учитель. Діти подивіться на репродукцію Моне, скажіть які емоції викликає ця робота у вас? Чи подобається вам ця картина, і чому?

...

Скачать:   txt (12.2 Kb)   pdf (97.2 Kb)   docx (16.2 Kb)  
Продолжить читать еще 3 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club