Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Проект- лепбук «Пори року»

Автор:   •  Декабрь 19, 2022  •  Практическая работа  •  555 Слов (3 Страниц)  •  100 Просмотры

Страница 1 из 3

Проект- лепбук

«Пори року»

Лепбук розроблено для дітей 2 класу. Охоплює вивчення багатьох тем розділів «Природа восени», «Природа взимку», «Природа навесні», «Природа влітку» з предмету Я досліджую світ.

В групі над проектом працювали: Костіна Іванна та Євтушенко Наталія.

Євтушенко Наталія: розробила конспект організації роботи з дітьми під час виготовлення лепбуку. Подала ідеї щодо інформації, яку можна розмістити в лепбуці.

Костіна Іванна: виготовляла та кріпила матеріал до лепбуку, редагувала та доповнила конспект.

Тема: Пори року.

Мета: закріпити знання дітей про пори року, про сезонні явища певної пори року; розвивати вміння спостерігати, логічно мислити, розширювати та збагачувати мовленнєвий запас учнів розвивати пізнавальні процеси, пам´ять, зорову та слухову увагу, дрібну моторику; систематизувати знання про спосіб життя тварин, виховувати любов та бережливе ставлення до природи.

Обладнання: два ватмани формату А1 голубого кольору, кольоровий папір та картон, клей ПВА, силіконовий клей-пістолет, пензлик, ножиці, скотч односторонній та двохсторонній, самоклеючі липучки діаметром 1мм., степлер, декоративний скотч, ілюстрації для прикрашання лепбуку, олівці.

Хід роботи

Даний лепбук не обов’язково робити за один урок. Більш правильно буде розділити його виготовлення  на 4 частини, і кожен раз, коли вивчається тема про певну пору року, тоді і заповнювати частину лепбуку, яка відведена для неї.

Підготовчий етап (попередня підготовка перед уроком)

Попередньо необхідно об’єднати дітей  у групи і розподілити підготовчі завдання, які необхідно виконати самостійно вдома (треба враховувати вікові особливості дітей 2 класу).

1 група – шукає інформацію про ознаки пори року, свята які на неї припадають;

2 група – добирають малюнки для прикрашання лепбуку, цікаву гру/лото;

3 група – готує цікаві загадки, ребуси, казки;

4 група – шукають прикмети пори року, птахів, що відлітають восени;

5 група – шукають ілюстрації зимуючих птахів та тварин, що впадають в сплячку, отруйних ягід.

Також, виготовлення конвертів, кишень, книжечок, вирізання декору можна зробити на уроці Дизайну та технологій.

  1. Організаційний момент
  • Добрий день. На передодні, ви готували інформацію про пори року. Нарешті, сьогодні ми об’єднаємо всі наші знання і створимо лепбук, який в подальшому нам знадобиться.
  • Пропоную для початку намалювати макет лепбуку, для того, щоб від мав естетичний вигляд, вся інформація знаходилась на своєму місці, і для того, щоб ви бачили, куди прикріплювати певну інформацію.

 Актуалізація опорних знань

-Зараз, кожна група презентує інформацію, яку готувала.

  1. Підготовка всього необхідного

Відбувається перевірка матеріалу , який готувала кожна група. Перевірка підготовленої інформації (вчитель повинен за день до виготовлення лепбуку, поспілкуватися з учнями кожної групи, спитати про готовність матеріалу).

...

Скачать:   txt (7.2 Kb)   pdf (105.8 Kb)   docx (199.7 Kb)  
Продолжить читать еще 2 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club