Блум таксономиясы. Пресс-конференция лекциясы
Автор: Адхамбек Ташланбекович • Ноябрь 5, 2024 • Лекция • 313 Слов (2 Страниц) • 28 Просмотры
Лекцияның Технологиялық Картасы
Тақырыбы: Блум таксономиясы. Пресс-конференция лекциясы
Сабақтың мақсаты:
- Студенттер Блум таксономиясының деңгейлерін терең түсініп, оларды практикада қолдануды үйренеді.
- Студенттердің сұрақ қою, талдау және жауап беру дағдыларын қалыптастыру.
- Студенттер Блум таксономиясының деңгейлерін түсініп, оларды өз зерттеу жобаларында қолдана алады.
- Студенттер алған ақпаратты қолдана отырып, өз пікірлерін қорғау үшін пресс-конференция форматында жұмыс істейді
Оқыту формасы:
Пресс-конференция лекциясы
Оқыту құралдары:
- Презентация (слайдтар)
- Диаграммалар, кестелер
- Интербелсенді тақта
- Микрофондар (сұрақ-жауап үшін)
Лекция құрылымы | Оқытушының әрекеті | Студенттердің әрекеті | Қолданылатын әдіс-тәсілдер | Уақыты |
1. Ұйымдастыру кезеңі | - Лекцияның тақырыбын жариялайды. | - Тақырыпты тыңдайды. | Мотивация, ұйымдастыру | 5 минут |
2. Кіріспе | - Блум таксономиясының тарихы мен мәнін түсіндіреді. | - Тыңдайды, сұрақтар дайындайды. | Түсіндіру, иллюстрация | 10 минут |
3. Негізгі бөлім | - Блум таксономиясының 6 деңгейін егжей-тегжейлі түсіндіреді: | - Білімдерін негізге ала отырып, деңгейлер бойынша сұрақтар дайындайды. | Түсіндіру, диалог, сұрақ-жауап | 20 минут |
4. Пресс-конференция бөлімі | - Студенттерге пресс-конференция форматын түсіндіреді. | - Сұрақтар дайындайды, бір-бірімен пікір алмасады. | Пресс-конференция форматы, пікірталас | 20 минут |
5. Кейс зерттеу | - Студенттерге Блум таксономиясын қолдану бойынша кейстер ұсынады. | - Топтарға бөлінеді. | Топтық жұмыс, кейс әдісі | 20 минут |
6. Қорытынды бөлім | - Лекцияның негізгі тұстарын қайталау. | - Лекцияның қорытындысын тыңдайды, пікір білдіреді. | Қорытындылау, рефлексия | 10 минут |
7. Үй тапсырмасы | - Блум таксономиясының деңгейлері бойынша әр деңгейге нақты мысалдар жазу. | - Үй тапсырмасын орындайды. | Практикалық тапсырма | Үйде орындалады |
Түсіндірме:
...