Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

Казкова майстерня

Автор:   •  Сентябрь 25, 2021  •  Реферат  •  847 Слов (4 Страниц)  •  169 Просмотры

Страница 1 из 4

Тема:  Казкова майстерня

Мета : Поглибити знання дітей про казку через практичні дії; закріпити вже набуті знання; формувати вміння аналізувати, узагальнювати, робити  висновки з почутого та побаченого; спонукати дітей бути чуйними, уважними; виховувати бажання бути справжнім другом; виховати чуття гідності.

Хід заняття

 Діти йдуть до «Кімнати казок» у пошуках казки.

Логопед:  Діти, здається, що не тільки ми з вами шукаємо казку. Подивіться, скільки гостей разом з нами бажають знайти казку.

Ми візьмемося за руки,

Веселіше стане нам,

 Бо у групі всі ми друзі,

Усмішки даруємо Вам.

( Діти дарують усмішки гостям)

Логопед:  А зараз, треба разом привітатись!

Музичний керівник:  «Треба всім нам привітатись !»

Логопед : Ой, діти здається, я бачу якісь сліди? Давайте разом підемо по них, може вони приведуть нас до казки ? (сліди звірят)

 (Діти  сідають на килимок)

Логопед:      Під  горбочком над водою

 Хатка, вкрита лебедою.

 Стіни вбрані в рушники,

 На стрічках висять казки.

 Три бабусі у хатинці

 Цілий день печуть гостинці.

 Надзвичайні бабці ці

 Смажать казку в казанці.

 Як приходить темна ніч,

 Ставлять казочку у піч

 Свіжоспечені казки

 Бабці ріжуть на шматки.

 Перед сном малі дитинці

 Теплі роздають гостинці.

Збагнули тепер, де беруться казки? Казкові феї печуть їх для нас із вами. Але відкрию один секрет: казковий дух давно вже вилетів із чарівної пекарні і розлетівся по всьому світу. Тепер казка може з’явитися скрізь. Відчуваєте, що і в нашій кімнаті запахло казкою?

Дитина:        Я бачила по вулиці

Тут казочка ходила

Чи сумно стало в  книжечці їй,

Чи просто загубилась.

І ось вона прийшла до нас

Сьогодні на світаночку.

Давайте разом зазирнемо

Швиденько в тую казочку.

Драматизація казки «Зайчикова хатка»

(Уривки)

Логопед: У казці Півник вигнав Лисичку з хатки, а в ці казці чомусь не зумів. Давайте ми йому допоможемо. Тільки як? Спробуємо лагідно попросити Лисичку залишити Зайчикову хатинку.

Гра «Попроси лагідно»

Логопед:  Подивіться, як подобрішала Лисичка, залишила Зайчикову  хатинку. А Зайчик як зрадів, повеселішав!

Музичний керівник : Затанцював із Лисичкою. А давайте і ми разом із Зайчиком повеселимося.

Музична гра: «Якщо весело живеться, зроби так…»

Логопед:  Діти, а якби ви змогли перетворитися на казкових героїв ,то ким би ви себе уявили? Тільки ви мені не кажіть, а покажіть.

(Діти жестами мімікою руками відтворюють образи улюблених персонажів казок)

Ну що ж, любі мої казкові персонажі, я запрошую вас на чарівну галявину. Сідайте, будь ласка , і розкажіть про себе.

Дидактична гра: « Хто найкраще вихвалятиметься»

(Логопед пропонує дітям похвалити себе від імені казкових героїв)

Логопед : Поглянте, діти: за полями, за галявинами сонечко ховається, а у нас казка з’являється.

...

Скачать:   txt (9 Kb)   pdf (70.3 Kb)   docx (12.5 Kb)  
Продолжить читать еще 3 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club