Essays.club - Получите бесплатные рефераты, курсовые работы и научные статьи
Поиск

На вокзалі

Автор:   •  Апрель 25, 2018  •  Лекция  •  673 Слов (3 Страниц)  •  325 Просмотры

Страница 1 из 3

Тема: На вокзалі

Мета:

• навчальна: ознайомити з новими лексичними одиницями за темою «Подорож», активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, описувати когось/щось, виражати своє ставлення до когось/чогось, вдосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення, збільшення обсягу знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчається, вдосконалення умінь будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно цій специфіці;

• розвиваюча: розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять, спостережливість, удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків, розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність, уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати у парі;

• виховна: виховувати зацікавленість у розширенні свої знань, скріплення навчального матеріалу з життям, загальну культуру учнів.

Тип уроку: формування мовленнєвих навичок. Користування мовним матеріалом

Методи і прийоми : виправлення на етапі тренування, демонстраційний контроль, інтерактивний метод «Рольова гра»

Інтерактивні методи:»Трансформація», акторська майстерність

Між предметна інтеграція:  українська мова, фізичне виховання.

Засоби: ілюстрації, підручники, презентація

Література :

Хід уроку

  1. Початок уроку
  1. Вітання з класом

Stand up! Stand straight!

Good morning boys and girls!

Sit down, please.

My name is . I am your English teacher today.

  1. Мовленнєва зарядка

What season is it now?

What is the weather like today?

What is your favourite season? Why?

What season don’t you like?Why?

  1. Фонетична зарядка

[еı ]

Rain, rain, go away,

Come again another day,

Little Johnny wants to play,

Rain, rain, go away.

Repeat after me! All together!

  1. Повідомлення теми та мети

Містер Джон заблукав,і не може дістатись до свого міста. Ми йому допоможемо дістатися до

  1. Основна частина
  1. Актуалізація опорних знань
  • Розвиток навичок говоріння

Do you like travel? What cities did you visit?

Do you like travel by car/bus/train/plane?

Do you go to school by bus or by foot?

  • Розвиток навичок говоріння

Mr John going to airport by taxi. And now he is on the move. Look at the blackboard

Містер Джон дібрався до вокзалу на таксі. І зараз він на вокзалі. Підійшовши до інформаційної дошки він побачив ,що там написано page 160 exercise 1.

Open your books on page 160 and find exercise number 1. Who can read?

Nice of you! Well done! Good for you!

Look at the blackboard. It is an information desk. Repeat after me! All together!

Arrive. Repeat after me! All together!

Platform. Repeat after me! All together!

Leave. Repeat after me! All together!

Я буду показувати вам зображення,а ви називаєте що це таке на англійській. Перший ряд (Arrive), другий ряд (Platform), третій ряд(information desk) , другий ряд(Leave), перший ряд(Platform).

Repeat after me! All together!

Mr. John came to information desk and asked :-When does the train to     arrive? Give me one ticket to

...

Скачать:   txt (7.1 Kb)   pdf (151.9 Kb)   docx (15.3 Kb)  
Продолжить читать еще 2 страниц(ы) »
Доступно только на Essays.club